Tata ile ilgili Aradığınız Tüm Yedek Parçalar

DFM ve Tata markalı tüm araçların yedek parça temin açısı İzmir Segman ile, Türkiye genelinde kargo aracılığıyla kusursuz hizmet anlayışı, ayağınıza kadar geliyor.

Tata Alt Takım ve Tata Aksesuarları uygun fiyat garantisi ile kaliteden asla ödün vermeden 2007 yılından bu yana, müşteri memnuniyeti kapsamında tedarik edilmektedir.

Teslimat, güvence, hizmet ve garanti konusunda sattığı her ürünün arkasında duran firmamız, tecrübeli ekibi ile herhangi bir olumsuzluğa karşı edildiği deneyimi kusursuzca kullanarak müşterilerine her zaman en iyiyi sunmayı kendine kural edilmiştir.

Kusursuz hizmet anlayışı prensibi ile hareket eden İzmir Segman tüm DFM ve Tata yedek parçaları şubeden adresinize teslim etmektedir.

DFM ABS, DFM ateşleme, DFM buji, DFM disk fren, DFM distribütör, DFM egzantrik mili, DFM diferansiyel, DFM enjektör, DFM besleme pompası ve tüm DFM Yedek Parçaları

Tata ABS, Tata alternatör, Tata buji, Tata egzantrik mili, Tata endüksiyon bobini, Tata konjektör, Tata katalitik konverter, Tata distribütör, Tata krank mili, Tata marş motoru, Tata radyatör, Tata manifold, Tata debriyaj, Tata subap kapağı, Tata yağ filtresi ve tüm TataYedekParçaları

 

İletişim Bilgileri

Adres: 2837 sokak No: 11 1.Sanayi Sitesi Mersinli İZMİR

E-mail info@izmirsegman.com

Telefon: 0232 457 52 85

Cep: 0532 130 35 80 – 0532 138 66 13

izmirsegman administrator